Методи лікування у медичних закладах Росії подекуди не тільки дивують, а й відверто лякають. Якщо у пацієнта раптово знайшли смертельну хворобу, то можна сміливо готуватися вивертати кишені: лікаря на "цілком законних" підставах змусять сплатити штраф.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Подібні ситуація – розповсюджена практика у Катайській центральній районній лікарні (ЦРЛ), де із кожного співробітника вираховують по 500 рублів за смерть кожного пацієнта, який молодший 60 років. Найчастіше таке трапляється через порушення у системі кровообігу, що викликає інфаркт чи інсульт.

Один із місцевих фельдшерів зізнався: при прийому на роботі кожен повинен підписати додатковий договір, де вказано – зарплату знижують в якості "стимулу", а за смерть пацієнта віднімають по 5 балів, вартість одного складає до 1000 рублів.

За хворих на туберкульоз доведеться викласти по три бали (3000 рублів), а також по два бали (2000 рублів) за кожну скаргу.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

"Зарплата фельдшерів в середньому становить близько 10 тис. рублів. Дохід лікаря може досягати максимум 25 тис. рублів", - зізнаються медики.

У самій лікарні виправдовуються, що така угода нібито просто засіб для мотивації, а брак коштів компенсується преміями.

Хоча працівники цього навіть не знають, їм повідомляють тільки про покарання.

Більш того – керівництво закладу не вбачає ніякого криміналу у своїх діях і готові наймати нових лікарів мало не щомісяця. Їм так само у першу чергу повідомлять про "сучасні критерії оцінювання", а вже згодом – уріжуть і зарплату.

Як повідомляв портал "Знай.ua", український фармацевтичний ринок заполонили контрабандні ліки з РФ.