У Кремлі заявили, що пояснення держсекретарем США Рексом Тіллерсоном введення нових санкцій проти Росії бажанням налагодити стосунки викликає як мінімум здивування.

Як передають прокремлівські ЗМІ, російські дипломати вирішили дати зрозуміти Вашингтону, що методи тиску і натиску щодо РФ не працюють, і кращими вони відносини двох країн точно не зроблять.

Як відомо, Тіллерсон пояснив, що практично одностайне голосування за проект нових санкцій говорить про "бажання американців побачити, що Росія робить кроки до поліпшення відносин з США". Він також висловив сподівання на те, що співпраця з РФ з ключових питань триватиме, і обмеження згодом стануть непотрібними.

У свою чергу заступник голови комітету Ради Федерації з оборони Франц Клінцевич назвав логіку держсекретаря "єзуїтською" і категорично заявив, що ні про яку співпрацю не може бути й мови, а сенатор Олег Пушков пообіцяв подумати про "дружні санкції" у відповідь.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", американський президент Дональд Трамп розгляне остаточну версію законопроекту про новы обмеження стосовно Росії і поставить під ним свій підпис.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще