У російському Туапсе місцевий депутат Володимир Шишкін понищив машини в місті, обклеївши автомобілі непристойними стікерами.

Депутат пояснив, що стікерами, на яких схематично зображено зґвалтування, він прославляв "героїчний подвиг" свого народу.

"Умислу на псування або яке-небудь ушкодження у мене не було. Просто хотілося, щоб водії, які побачили дані наклейки, задумалися про героїчний подвиг нашого народу", - відзначив депутат.

Виявилось, що їх не так просто відклеювати з автомобіля. А оскільки дуже "патріотичний" депутат пообклеював вікна та лобові скла, деяким водіям (яким не вдалось віддерти наклейку від лобового скла) довелось повертатись додому на таксі.  

Не зважаючи на те, що випадок підпадає під визначення дрібного хуліганства, покарання "слузі народу" вдалось уникнути, повідомляють місцеві ЗМІ.

Популярні новини зараз

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", представник Росії Володимир Сафронков під час виступу в Організації Об'єднаних Націй дозволив собі хамську поведінку. Різкі висловлювання росіянина у сторону представника Великобританії Меттью Райкрофту викликали активне обурення у соціальних мережах.