Російський літак Ту-154 здійснив політ над американськими урядовими установами, включаючи Білий дім, Капітолій та Пентагон.

Про це повідомляє CNN.

Відомо, що на борту знаходилися представники ВПС США, які контролювали політ в рамках Договору відкритого неба.

За попередніми даними, Ту-154 піднявся на висоту близько 1,1 тисячі метрів, взяв курс над штаб-квартирою ЦРУ, а також авіаційною базою Ендрюс – саме там розташований літак американського президента Дональда Трампа.

Екіпажу дозволили перетнути секретну зону повітряного простору в районі Білого дому, над штатом Нью-Джерсі та резиденцією лідера США.

Популярні новини зараз
Кінець зовсім близький: війна в Україні може закінчитися за кілька місяців, - експерт Школярі не вміють навіть списати: вчителька показала, як учні провалили тест через Google Непогашені борги за комуналку: 4 випадки, коли їх можуть списати Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", США надали докази російської провокації над Балтикою.