Росія в черговий раз наплювала на заклик США скоротити співпрацю з Північною Кореєю через часті ракетні та ядерні випробування. 18 травня в порт Владивостока прибув новий пором, який курсуватиме між двома країнами.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За словами представників компанії "Инвестстройтрест", яка є оператором плавзасоби, порушення вимог США є не чим іншим, як суто комерційним підприємством. Воно розвивається без участі Кремля і без субсидій.

Пором повинен забезпечити північнокорейців, що працюють в країні-агресора, а також китайських туристів перевезенням.


Як повідомляв портал "Знай.uа", 14 травня КНДР запустила чергову ракету. Це обурило президента США Дональда Трампа. Він закликав ввести більш жорсткі санкції відносно Пхеньяну. Австрія та ОБСЄ, також засудили дії КНДР, назвавши їх постійними провокаціями і порушеннями міжнародних законів.

Популярні новини зараз
Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Постпред США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що Штати будуть вести діалог з Північною Кореєю тільки у випадку, якщо вона припинить випробування. На її думку, у глави КНДР параноя.