Анексований Крим, попри всі заяви Володимира Путіна та його найближчого оточення, в жодних документах не значиться російською територією. Більш того, на офіційному сайті Кремля розміщений договір про кордон, де півострів названо частиною України.

На це звернув увагу російський фінансист і блогер Слава Рабинович.

"Я неодноразово говорив публічно про повну обойму міжнародних договорів і законів, які Росія порушила. Всі вони діють і донині, вони не були Росією розірвані, включаючи Будапештський меморандум і не тільки, включаючи Договір про мир, дружбу і співробітництво між РФ і Україною, включаючи і ратифікований при Путіні Договір про російсько-український кордон, який досі висить на сайті Кремля, який чітко позначає Крим українським і гарантує територіальну цілісність обох держав - що тут обговорювати?" – пояснив він.

Популярні новини зараз

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Показати ще

На думку фінансиста, Кремль просто використав кримчан, аби видати бажане за дійсне, при чому основні закони тривалий час замовчували. Рабинович нагадав і про положення Конституції України, якими не визнаються жодні місцеві "референдуми", незалежно від регіону: будь-які подібні голосування повинні відбуватися виключно на загальнодержавному рівні.

Не оминув увагою блогер і наміри однієї з кандидаток на пост президента РФ Ксенії Собчак:

"У мене є певне негативне ставлення …тому що вона в якійсь мірі бере участь в спецоперації по легітимізації інавгурації Володимира Путіна. Тут вона грає відведену їй роль. Або вона це прекрасно розуміє і спеціально бере участь за завданням кремлівської адміністрації. Так, вона відразу ж заявила, що Крим не є російським за міжнародними законами. При цьому вона ніколи не говорила інакше, тому що за інші формулювання, можливо, була б притягнута до кримінальної відповідальності", - підсумував експерт.

Дивіться: Монографія для арбітражу: "Анексія Криму — міжнародний злочин"

Як повідомляв портал "Знай.ua", українців змусять молитися за поплічників Путіна.