Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий надавати громадянство жителям інших країн, які "кровно" пов'язані з русским миром, щоб поліпшити демографічну ситуацію в РФ.

Він про це він повідомив під час прямої лінії в четвер.

Перед цим до нього звернулися переселенці з Донбасу, які протягом чотирьох років проживають в Ростовській області.

Вони поскаржилися, що їм складно працевлаштуватися, зібрати необхідні довідки для міграційної служби і змушені час від часу повертатися в Україну. І попросили Путіна на законодавчому рівні спростити для них можливість отримання російського громадянства.

"Я завжди ставився до України як до братської країни і вважав українців і росіян практично одним народом. У нас спільне минуле і впевнений, що не дивлячись ні на які трагедії, спільне майбутнє", - відповів президент РФ.

За його словами, він раніше давав вказівки керівництву міграційної служби, щоб спростити всі процедури і вважає, що в подальшому необхідно внести в закони, проекти яких є в Держдумі, механізм лібералізації всього, що стосується російського громадянства.

Популярні новини зараз

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Похолодає до 22 градусів: в Україні літо закінчиться раніше терміну, прогноз на початок тижня

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Головною причиною для цього він назвав складну демографічну ситуацію в Росії.

"У зв'язку зі складною демографічною ситуацією в Росії, ця проблема набуває яскраво виражений економічний характер", - сказав Путін.

Він заявив, що оскільки в 90-і роки було мало народжено дітей, в тому числі дівчаток, то зараз в Росії не вистачає жінок дітородного віку і вирішити цю проблему можна за рахунок залучення "співвітчизників до Росії".

"Перш за все мова йде про людей, мова не йде про національність та релігійну приналежність, але мова йде про людей, які вважають себе кровно пов'язаними з "русским миром", які володіють російською мовою, охочими працювати в нашій країні, які мають відповідні компетенції", - сказав Путін .

За його словами, саме для вирішення демографічної проблеми необхідно, вжити кардинальні заходи в питанні громадянства, працевлаштування та інших, але з урахуванням інтересів росіян, які проживають в інших регіонах.

Варто відзначити, що у вівторок, 5 червня російський актор Михайло Єфремов дав розгорнуте інтерв'ю популярному блогеру і журналісту Юрію Дудю. Зокрема, він висловився з приводу свого ставлення до України і до того, як повинен вчинити Кремль щодо сусідньої держави.

Михайло Єфремов нерідко висміює політику Путіна по відношенню до внутрішніх проблем РФ, анексії Криму, Евромайдана і багатьох інших. Так, він вважає, що Росія повинна віддати Кримський міст Україні і поставляти газ в країну безкоштовно і тільки в цьому випадку, на його думку, країни зможуть примиритися.

"Треба їм цей міст віддати. Нехай вони беруть гроші за проїзд... З Кримом, мені здається, треба розбиратися з Україною саме грошима. Якщо Україні посилати газ безкоштовно 10-15 років, то цілком можна домовитися. А вони піднімуться на цьому", - вважає актор.

Єфремов, крім усього іншого, різко висловлювався про російському народі і називав їх ключовими заздрісність і фальшивий патріотизм.

"Зараз всі на патріотизмі. Значить, точно прокралися. Якщо заговорили про патріотизм, значить, точно дірки в кишенях", - вважає Єфремов.

Варто відзначити, що ще в 2017 році актор відмовився від поїздки в Крим саме через те, що робота на аннексированном півострові завадить йому в майбутньому відвідати Україну.

"Якщо я буду працювати в Криму, мене не пустять в Україну. Я почекаю все-таки, поки українці не видихнуть або щось ще... Якщо так, то я вибираю в даному випадку, хоча я в Криму практично виріс, і там я і почав як артист, як кіноактор. Я не можу сказати, що я ридав у подушку, але це було дуже неприємно мені", – пояснює артист.

Михайло Єфремов одного разу виконував у Москві номер "Ульти-шах і ульти-мат", повний сатири. Він висміяв президента РФ Володимира Путіна і передбачив йому трибунал в Гаазі.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що приховує від росіян Володимир Путін.