Замість того, аби допомогти водію фури, що потрапила в дорожньо-транспортну пригоду, автовласники зупинялися і хапали пляшки пива. Після аварії ті розкотилися по всій дорозі.

Аварія сталася на 125 кілометрі траси М-7 "Волга" в Петушинському районі у Володимирській області Росії.

Як написали очевидці в одному з місцевих пабліків у соцмережі, чоловік за кермом вантажівки, що прямувала у бік Москви, не впорався з управлінням, і машина напоролася на дорожню огорожу й перевернулася на бік у кювет.

37-річний водій, який мешкає в Нижньогородській області, втратив свідомість, а коли прийшов до тями, побачив, що ті, хто зупинявся біля місця ДТП, поспішали назбирати якомога більше дармового пива. Вони кидали його в пакети, мішки і навіть складали на автомобільні килимки, а потім все це трамбували в багажники.

На прохання водія не робити цього ніхто з них не відреагував.

Популярні новини зараз
Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
Показати ще

Згодом стало відомо, що чоловік відбувся легкими саднами,і його життю нічого не загрожує. Очевидці кажуть, що вже за кілька кілометрів від місця пригоди ділки продавали пиво по 20 рублів за пляшку.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Одесі поліцейські на службовому автомобілі на високій швидкості протаранили магазин.