Росіяни вкрали Facebook у Цукерберга

поділитись
Facebook судитиметься через використання однойменного домену в Росії

Американська корпорація Facebook Inc вимагає у росіян передати їм безоплатно домен facebook.ru. Лист з претензією направили у "Центр фінансових технологій".

Про це повідомляють російські ЗМІ. З вказаного домену користувачів автоматично перенаправляють на сайт платіжної системи РФ "Золота корона".

Американська компанія у листі вказала, що має права власності на ресурс з 2004 року. Крім того, вона володіє однойменною соціальною мережею й товарним знаком facebook в різних варіаціях написання.

Представники корпорації пояснили у зверненні, що доменне ім'я сайту російської платіжної системи повністю відтворює зареєстрований товарний знак. У компанії вважають це неприйнятним.

Представники Facebook аргументували свою претензію статтею Цивільного кодексу РФ, яка передбачає відповідальність за використання чужого товарного знака. Вона передбачає покарання порушнику у вигляді компенсації до п'яти мільйонів рублів або подвійної суми вартості ліцензії на товарний знак.

Від російської платіжної системи вимагають передати доменне ім'я законному власнику до 30 вересня. Але швидше за все американській корпорації доведеться відстоювати свої права у суді, оскільки добровільно їй ресурс відмовились передати.

Представники "Центру фінансових технологій" розповіли, що придбали домен у 2005 році, а Facebook з'явився в Росії лише в 2008 році. Крім того, за їх словам, корпорація за попередні 12 років не надсилала жодної претензії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у Facebook надумали повернути у використання давно забуту функцію.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
Facebook, росія, судовий позов
Американську актрису Еллісон Мек випустили під заставу
0
0
22:38 25.04.2018
Тепер слабозорі люди зможуть уявити, як виглядає російський президент
0
0
22:30 25.04.2018
Жителів міста Пальма на Майорці будуть штрафувати за здачу житла в оренду без ліцензії
0
0
22:22 25.04.2018
У Росії госпіталізували з інфарктом Володимира Преснякова
0
0
21:34 25.04.2018