Житель Ростова Олександр Лащенов став фігурантом кримінальної справи після публікації у соціальній мережі мема. Про це 4 червня, повідомляє один з популярних пабликов – Mash.

Зазначається, що в якості теми для створення картинки молодий чоловік обрав депутатів державної думи.

"На жителя Ростова порушили справу за мемчик, що підриває авторитет депутатів Держдуми. Що могло зашкодити репутації такого блискучого товариства? Проста пикча з літерами на ній. Під удар поліції потрапив житель міста Шахти Ростовської області Саша Лащенов. Саша ніде не працював, у нього був комп'ютер і багато вільного часу. Саша зробив картинку (не дуже смішну, але багато чого від Саші і не чекали)", - йдеться в повідомленні пабліка.

Жертвами мема стали Валуєв, Кобзон, Мізуліна, Жириновський і ще пара-трійка настільки ж шанованих персонажів.

"Росіянин, придивися уважніше: ці люди вирішують, як тобі жити!" – сказано на зображенні.

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

"Десь у надрах поліцейської машини щось проковтнуло цей мем, пожувало і відригнуло з вердиктом - "дискредитація іміджу Росії перед ЧС-2018"." - саркастично і в точку повідомляють у пабліку.

На Сашу завели справу і тепер він під підпискою про невиїзд.Також у чоловіка конфіскували комп'ютер. Лащенов звинувачується за статтею "Збудження ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності", йому загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, депутат визнана нелегітимною в Україні Державної думи, екс- "прокурор" анексованого РФ Криму Наталія Поклонська попросила Роскомнагляд видалити з мережі карикатуру де вона із зображенням російського царя Миколи II.

Відомо, що автором малюнка є художник Денис Лопатин, який зобразив Поклонську у святому образі з фаллоімітатором у вигляді колишнього російського царя. Карикатура супроводжується текстом: "Знайдіть дурці мужика!"

Дане творіння сильно образило Поклонську і вона має намір домогтися, щоб його прибрали з інтернету.

"Сьогодні мною направлено запит в Роскомнагляд на видалення з мережі інтернет такого, з дозволу скажу, портрета", - заявила вона.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Поклонська направила запит голові Слідчого комітету (СК) Олександра Бастрикіна, а голова камчатського відділення Всеросійського батьківського руху Олег Куликов разом з козаками подали заяву в СК і поліцію з проханням порушити кримінальну справу проти автора карикатури. Проте слідчі не знайшли в ній "проявів негативного ставлення до представника влади" і інших ознак порушення закону.