У Тихому океані впав літак ВМС США C-2 Greyhound, на борту якого перебували 11 людей. Вісьмох людей вже знайшли, однак невідомо, в якому вони стані.

Про це повідомляє Politeka.

Відомо, що трагедія сталася на відстані 150 кілометрів від японського атола Окіноторішима. Повітряне судно мало приземлитись на авіаносці Ronald Reagan.

Про знайдення вісьмох членів екіпажу повідомили у Міністерстві оборони Японії, однак із заяви не зрозуміло, чи живі вони та в якому саме стані. Наразі триває пошуково-рятувальна операція.

"Пошуки особового складу тривають, їхній стан буде оцінено медичним персоналом авіаносця Ronald Reagan", - заява Сьомого американського флоту, який базується в Японії.

Причини падіння літака залишаються невідомими. Авіаносець Ronald Reagan перебував у Філіппінському морі у час, коли літак упав.

Літак C-2 Greyhound, що зазнав катастрофи, брав участь у американсько-японських військових маневрах, що відбуваються навколо острова Окінава з 16 по 26 листопада.

На відео розповідають про падіння літака C-2 Greyhound

Як повідомляв портал "Знай.ua", у США вперше опублікували майже 3 тисячі раніше засекречених документів, які стосуються розслідування вбивства Джона Кеннеді.