Російські опозиціонери повинні об'єднуватися, однак зробити це в такій країні вкрай важко.

Такий висновок робить у блозі на "Обозреватель" блогер і музикант Олексій Лебединський. За його словами, в своїй діяльності багато російських опозиціонерів "розбігаються по кущах".

"Висновок один - або вони пристебнуті до Кремля, або просто піаряться на хвилі опозиції. Ми ж усі знаємо приказку "результат визначає наміри". За результатом і їх намірам абсолютно очевидно, що переслідуються будь-які цілі, але аж ніяк не добробут російського народу, ніяк не вихід з важкої ситуації і боротьба з путінської ОЗУ", - написав блогер.

Він вважає, що "чистих і чесних людей з числа всіх відомих, які хворіють на душею за Росію і не бояться каже" залишилося всього 10 людей. Про Навального Лебединський також нічого хорошого сказати не може.

"Щось робити для видимості існування опозиції дозволено і безбоязно дозволено лише одній людині - Навальному, і причини всім зрозумілі - він дуже потрібен корисний Кремля, інакше б давно випадково збила машина або кісточкою поперхнувся", - зазначив Лебединський.

Популярні новини зараз

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Росія і Сирія підписали угоду про порядок функціонування зони деескалації в Східній Гуті в Сирії.