Держдума РФ прийняла закон, яким дозволила засекретити дані про майно вищих чиновників.

Як пояснює російський політик Дмитро Гудков, насправді для високопоставлених корупціонерів прийняли закон про їх захист від слідства.

"Пояснюю на пальцях, що сьогодні відбулося в Думі в третьому читанні. У лютому президент вніс законопроект про розширення повноважень ФСО. Сам по собі неприємний, з правом відбирання власності, але зараз не про це. До другого читання в документ раптово вноситься поправка, яка дозволяє видаляти більшість персональних даних осіб під держохороною з усіх держпереліків.

Обробка персональних даних об'єктів державної охорони та членів їх сімей здійснюється за їх згодою і (або) за згодою органів державної охорони, за винятком персональних даних, що підлягають опублікуванню або обов'язковому оприлюдненню за федеральними законами", - пише він у своєму блозі на "Обозревателе".

Політик пояснює, що йдеться про безліч баз. "Хто такі особи, які перебувають під держохороною? - Частина з них ми знаємо по прізвищах (а деяких - довічно, у всіх сенсах). Путін, Володін, Матвієнко, Лебедєв, Зорькін, Гундяєв (і він теж), Бастрикін, Чайка ...Ще частину ми не знаємо, тому що повний перелік осіб під держохороною засекречений", - додає він.

Популярні новини зараз

Померла Ніна Ургант - бабуся Івана Урганта, народна артистка СРСР, яка зіграла в "Вулиці розбитих ліхтарів"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

"Російський народ, не знаючи про таку чудову документі, вже давно придумав приказку "Рука руку миє", - наголосив Гудков.

Як повідомляв "Знай.ua", слід Кремля активно простежується в безлічі гучних міжнародних злочинів. Але світова спільнота не залишить без покарання ці правопорушення і Росію чекає сумна доля.