Рибак просто дивом врятувався від морського чудовиська, який потрапив в об'єктив квадрокоптера Дмитра Караніколова.

Про це повідомляють ЗМІ.

Знімок був зроблений в найдраматичніший момент, коли монстр підплив до судна на максимально близьку відстань. Тим дивніше реакція "жертви" нападу. Виявилося, що філіппінець нітрохи не злякався небезпеки - навпаки. Він позіхав і потягався, всім виглядом демонструючи повну байдужість до "планам" гігансткого морського мешканця.

Спочатку Дмитро здивувався цьому спокою рибалки - з боку все виглядало зловісно. Однак при найближчому розгляді стало зрозуміло, чому рибалка не тривожиться.

Йому "погрожував" всього лише дитинча китової акули, який не їсть нічого крупніше планктону. Незважаючи на те, що це дитинча, розміри тваринного вражають. Доросла особина і зовсім досягає довжини в 12 метрів.

Варто відзначити, що невідомий монстр почав атакувати людство, цю сутність не можна ідентифікувати з-за ряду причин, але вона несе явну небезпеку для людства. Вчені назвали дві теорії походження страшного організму.

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Показати ще

В Америці на камеру спостереження потрапило щось неймовірне, але раніше існуюче. Загадкова істота атакувало людей і гараж з речами в американському містечку. Фото чудовиська нагадало за зовнішніми ознаками страхітливу чупакабру, яка тримає в страху багатьох жителів планети.

Ця невивченість ефекту дозволяє деяким людям впадати в паніку

Проте вчені висунули дві теорії походження чудовиська. Першим варіантом назвали ввезення тасманийского вовка, який живе в США і сьогодні, хоча його вважають зниклим видом понад 80 років. Друге припущення засноване на мутації видів у природі. Незвичайний кадр швидко розлетівся по Всесвітній павутині, зібравши безліч відгуків від зацікавлених користувачів Мережі.

Крім того раніше біологи впізнали останки шестиметрового чудовиська з Африки. Ця істота зовні схожа на кита й дельфіна. Сильне розкладання ускладнювало справу. На віртуальних ресурсах користувачі почали активно обговорювати це чудовисько, це ще більше збило з пантелику дослідників. Нижня щелепа тварини виявилася розбитою, але це могло статися вже після його смерті.

За словами морського біолога Саймона Элвена, на узбережжя Намібії вдалося знайти останки клюворыла – ссавця з підряду зубастих китів. Дана морська тварина здатна досягти семи метрів в довжину і важити 3 тонни. Клюворилів зустрічали на глибині 2,9 тисяч метрів. На даний момент кількість представників цього виду залишаються невідомим. За словами Елвена, зустріти клюворыла навіть у воді дуже складно, а на березі – це взагалі унікальний випадок.

10 страхітливих морських чудовиськ

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у шлунку кашалота виявили страшну знахідку.