У матчі 3-го туру групового раунду чемпіонату світу в Казані грали збірні Південної Кореї і Німеччини. Передає "Знай.Спорт".

Німцям, щоб вийти з групи F, необхідно було перемогти і, здавалося, так і буде. Але Південна Корея показала класну гру і не дозволила Німеччині зробити все, що та хочтела, на поле. Корейці грамотно захищалися і контратакували.

У німців не виходило забити протягом всієї гри, а корейці змогли розкрити ворота голкіпера Баварії Мануеля Нойєра на 92-й хвилині. Після подачі кутового відзначився голом форвард Гуанчжоу Евергранд Кім Ен Гвон. Потім корейці ще один раз розписалися в воротах Німеччини. Після того, як свої ворота залишив Нойер, і побіг вперед, на побачення з порожніми воротами вибіг форвард Тоттенхема Сон Хин Мін і забив. Як підсумок, 2: 0 - перемога Південної Кореї.

В іншому матчі групи Швеція розгромила Мексику (3: 0), вигравши квартет F.

Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей

У підсумку 1-е місце в квартеті зайняла Швеція з 6 очками, другою стала Мексика також з 6 балами, третя позиція у Південній Кореї з 3 очками і Німеччина з 3 балами опинилася на четвертій позиції.

У першій половині зустрічі на 22-й хвилині після класної атаки вийшов удар у нападника голландського ПСВ Ейндховен Ірвінга Лосано. Таким чином збірна Мексики вийшла вперед, повівши в рахунку 1: 0. На відпочинок опоненти пішли з таким же результатом.

У другому таймі "німецька машина" більше атакувала, а мексиканці намагалися шукати удачу в контрвипадах. Забивати могли як німці, так і мексиканці, але м'яч у ворота не влітав.

Матч завершився сенсаційною перемогою Мексики. У Німеччині такого результату злегка порадіти міг тільки форвард Ман Сіті Лерой Сані, якого Йоахім Льов не взяв на чемпіонат світу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", після матчу Аргентина-Нігерія тренера аргентинської збірної Армандо Марадону терміново відвезли в лікарню.

Як повідомляє видання The Індепендент, через зниженого тиску Марадона не зміг самостійно піти зі стадіону, йому знадобилася допомога медиків. Зараз лікарі оцінюють його стан здоров'я як стабільний.

Свого часу Марадона грав на позиціях атакуючого півзахисника і нападника в клубах Архентінос Хуніорс, Бока Хуніорс, Барселона, Наполі, Севілья і Ньюеллс Олд Бойз. Провів 91 матч і забив 34 голи в складі збірної Аргентини. Чемпіон світу 1986 року (кращий гравець), віце-чемпіон 1990 року, учасник чотирьох чемпіонатів світу. Кращий футболіст XX століття за голосуванням на офіційному сайті ФІФА.