Збірна Росії з футболу представила гостьовий комплект форми для домашнього чемпіонату світу 2018 року.

Форма виглядає сірою, з незрозумілим малюнком. В мережі такий вибір критикують всі, кому не лінь. Відомий російський модельєр В'ячеслав Зайцев у коментарі виданню "Чемпионат.сом" розкритикував форму команди, назвавши її блідою.

"Подивився нову гостьову форму Росії. Звичайна майка, нічого особливого в ній немає. На тих фотографіях, які зараз в мережі, сидить погано. Бідно виглядає дуже принт", - зазначив Зайцев.

Форма збірної Росії

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що У "великої і могутньої" готуються до чергового Чемпіонату світу з футболу. У 2018 року одне з головних спортивних подій проведуть в Саранську, де старанно зводять чергове архітектурне непорозуміння під назвою "стадіон".

Що ж, користувачів соціальних мереж чергове видовище дуже потішило. Наприклад, на своїй сторінці в Facebook відомий блогер Денис Казанський опублікував кілька красномовних фотографій. Напевно, варто почати з того, що суперкрутий стадіон вирішили звести в небезпечній близькості від житлових будинків.

"Будівництво нового стадіону до чемпіонату світу в Саранську. Шикарне фото", - пише блогер.

Користувачі мережі підняли на сміх будівництво стадіону у російському місті. "Нічого, сіточкою маскувальною накриють...", - написав Олексій Золотов. "Знесуть нахрен заради Шаурмяшной", - відреагував Дмитро Котов. "В цьому фото прекрасно все", - прокоментувала Ганна Глушакова. "Фотограф непрофесіонал-неправильний ракурс вибрав...", - іронічно написала Марина Берегова. "Російський світ. Блиск злиднів. Ось що вони можуть запропонувати? Хату і Путіна?" - прокоментував Андрій Гордійчук.