Російська Федерація, яку вже звинувачували у втручанні в президентські вибори США, і до сих пір не можуть зупинити в Україні, Грузії та Сирії, відзначилася щодо нового "щасливчика". На цей раз Чорногорія, яка зібралася приєднатися до НАТО, заявила про грубе втручання РФ у внутрішні справи країни.

Про це заявив глава Міністерства закордонних справ Срджан Дармановіч, пишуть місцеві ЗМІ.

Політик розповів, що Росія активно втручалася у внутрішньополітичні справи Чорногорії, тим самим намагаючись перешкодити її вступу до Альянсу. "За останні два-три роки проводить політику сфер інтересу і виступає проти розширення НАТО", - заявив керівник МЗС і додав, що Чорногорія простежувала "дружню допомогу" Росії, але вважала, що важливі рішення приймає сама. Яке ж було здивування уряду, коли Кремль безпардонно втрутився, як тільки постало питання вступу у НАТО.

"Наше членство в НАТО не спрямоване проти будь-кого, в тому числі Росії. Але, звичайно, ми не можемо погодитися з тим, що хтось вирішує, де нам бути", - резюмував Дармановіч.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що НАТО прямо заявив Росії, щоб та залишила в спокої інші країни, зокрема Грузію.

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще