В Австрії задумали прокласти залізничне сполучення з Росією. Цей шлях, згідно з проектом, проходитиме по території України.

Про це повідомляє Infothek. Міністерство транспорту, інновацій та технологій Австрії підготувало техніко-економічне обґрунтування будівництва залізниці від Кошице до Відня. Цей проект має створити додатково 127 тисяч робочих місць.

"У пікові часи 9 тис. робочих місць могли бути створені шляхом будівництва та експлуатації поселень поблизу терміналу. Крім того, загальна сума доданої вартості в 15,5 млрд євро очікується для Австрії до 2054 року", - зазначається в проектній документації.

Магістраль протягнеться довжиною у 400 кілометрів. Австрія планує збудувати 30-кілометрову гілку на свої території. На це витратять 85 мільйонів євро. Ще 850 мільйонів євро спрямують на зведення контейнерного терміналу.

Популярні новини зараз

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Влад Яма повідомив радісну новину, мріяв довгий час: "Є підозра, що..."

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Показати ще

Цей проект дозволить транспортувати вантажі не лише більш екологічним способом, але й значно прискорить їх доставку. На перевезення контейнерів залізницею витрачатимуть 10-15 днів. Морськими шляхами вантаж доставлявся майже за місяць.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українцям підказали дешевий спосіб подорожей до Європи після запровадження безвізового режиму.