Щоб не "понаїхали": в курортному місті придумали, як позбутися напливу туристів

поділитись
Жителів міста Пальма на Майорці будуть штрафувати за здачу житла в оренду без ліцензії

З липня 2018 року жителям міста Пальма-де-Майорка забороняється здавати в оренду житло туристам. Зокрема, обмеження стосуватиметься тих, хто пропонує кімнати або апартаменти без ліцензії на різних онлайн-ресурсах.

Жителів столиці іспанського острова, які будуть здавати житло без ліцензії і в подальшому, можуть оштрафувати на суму до 400 тисяч євро, повідомляє Daily Mail. Такі жорсткі умови будуть стосуватися, перш за все квартир, які розташовуються поблизу аеропорту і в промисловій зоні.

Причиною такого обмеження став надмірний, на думку мера Пальми Антоніо Нагуера, потік туристів. Зокрема, на середземноморський курорт приїжджає чимало молоді, яка надмірно вживає спиртні напої і псує імідж острова.

Однак низка онлайн-ресурсів виступили проти такого обмеження, яке не дає можливості заробляти місцевим жителям. Представники Airbnb вважають, що заборона сприяє бізнесу великих готельних комплексів і ніяк не вирішує заявлених проблем.

Тим не менш, чиновники міста налаштовані зменшити кількість туристів на 120 тисяч 436 тисяч щорічних відвідувачів зараз. У Пальма-де-Майорка вважають, що це тільки покращить рівень сервісу на курорті, а відпочиваючі будуть відчувати себе комфортніше.

У мерії Пальми переконані, що в перспективі ще низка іспанських курортів, зокрема, острівних, введе обмеження на неконтрольовану здачу житла для покращення сервісу.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав про бюджетні варіанти і популярні напрямки на травневі свята для українців. Якщо ви ще не планували, чим будете займатися влітку, а відпочити хочеться вже зараз, то можна дозволити собі таку розкіш, наприклад, на травневі свята. Тим більше, що вихідних в цьому році буде цілком достатньо.

Найпопулярніший напрям з вигідною ціновою політикою, якщо шукати закордонні тури – поки Єгипет. Приміром, Шарм-ель-Шейх і Хургада давно знайомі українцям.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Іспанія, Пальма-де-Майорка, туристи
Парижани не оцінили екологічні, але дуже публічні пісуари
0
0
05:14 16.08.2018
Лікарі не зуміли правильно встановити діагноз дівчинки
0
0
03:52 16.08.2018
Порноканал повернувся відразу після того, як гра поновилася
0
0
03:12 16.08.2018
Український футболіст відзначився патріотичним вчинком після матчу з московським Спартаком
0
0
02:31 16.08.2018
Геї взяли штурмом відділення поліції в Єревані і побили правоохоронців
0
0
02:11 16.08.2018