Скандальна ескорт-модель Анастасія Вашукевич, яка добре відома як Настя Рибка та є фігуранткою скандалу з російським олігархом Олегом Дерипаскою, заявила, що "брала участь" в недавньому зборі однієї з російських політичних партій.

Про це пишуть російські ЗМІ.

"Коли-небудь я стану президентом. Раніше я "колекціонувала" депутатів-олігархів, розраховувала, що вони мені Росію подарують рано чи пізно. А недавно потрапила на збір однієї партії, і там прозвучала фраза, що ще не народилася та жінка, яка стане президентом Росії. І це мені так запало, що я вирішила - чому б і ні? Я розумію, що в деяких речах я б розрулювала набагато краще, ніж це робиться зараз", - заявила вона.

При цьому жіночка не вважає себе "пішаком" у великій політичній грі.

"Подивіться, як красиво ми всіх зачепили. Може з боку і здається, що хтось кимось ляльководив. Але іноді треба комусь піддатися, щоб досягти своєї мети. Все це дуже велика провокація для чоловіків. Я і до цього була досить популярною дівчинкою, а зараз їх всіх просто "розриває". Всі хочуть подивитися, що там за диво. Я, як жінка, стала ще більш затребуваною ", - додала Вашукевич.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Настя Рибка обіцяла нагородити російських хокеїстів, влаштувавши їм "святкову гроповуху".