Скасування безвізу: у Європі пояснили причини

поділитись
Всього одна, але дуже важлива умова, може як піти на користь дипломатичним стосункам, так і зіпсувати все

Подача законопроекту щодо створення Антикорупційного суду (АКС) викликала критику з боку представників Євросоюзу. На думку іноземних партнерів, у подібному вигляді документ суперечить обіцянкам офіційного Києва, а також порушує рекомендації Венеціанської комісії.

"Створення справді незалежного та ефективного Антикорупційного суду в Україні стало б життєво необхідним кроком у боротьбі з корупцією в країні... Тому ми вітаємо подання законопроекту (президентом)",- прокоментували у Брюсселі.

Рада ЄС наполягає на тому, що слід переглянути основні положення закону, інакше створення АКС у неналежному вигляді може зірвати й виконання безвізових вимог, що у подальшому спровокує початок механізму його призупинення, повідомляє "Європейська правда"

"Основні положення проекту не відповідають рекомендаціям Венеціанської комісії. Важливо, щоб ці питання були переглянуті, і Євросоюз доносить цей сигнал українській владі", - зазначили представники ЄС. 

Минулого тижня з офіційного представництва ЄС направили відкриті листи до Адміністрації президента, спікера ВР та цілої низки ключових міністерств, де іноземні партнери чітко висловили свою позицію.

Дивіться: чи скасує Європа безвізовий режим?

Як повідомляв портал "Знай.ua", після семи місяців із запровадження безвізового режиму в Україну нарешті привезли необхідне обладнання. Тепер черги за біометричними паспортами повинні істотно скоротитися.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Євросоюз,безвізовий режим,
Її інтимні фото підірвали інтернет
0
0
08:36 20.07.2018
Деякі молоді люди висловили своє бажання працювати до смерті
0
0
08:27 20.07.2018
Жахливе ритуальне вбивство не на жарт налякало жителів Перу
0
0
07:40 20.07.2018
Кріштіану Роналду перейшов до туринського Ювентуса
0
0
05:27 20.07.2018
Подібного там не відбувалось більше 70 років
0
0
04:50 20.07.2018