На сході Польщі під час археологи під час розкопок знайшли масове поховання скелетів, які "кричать". Вчені припускають, що скелети належать російським солдатам, яких вбили в 1863 році під час Польського повстання.

Про знахідку повідомило видання Daily Mail та опублікувало відповідні фото. На хнімках видно широко розкриті щелепи скелетів, які лежать поруч один з одним.

На думку вчених, останки належать 80 солдатам, які загинули під час битви біля Жижина в 1863 році. Тоді близько 200 солдатів царської армії вбили, 282 взяли в полон. Кілька десятків змогли втекти, проте незабаром їх наздогнали польські повстанці.

В цій місцевості ходили легенди про російських солдатів, які передавалися з покоління в покоління. Жителі розповідали, що нібито військовослужбовців поховали живими в покарання. І після цього в найближчих селах стали відбуватися містичні речі: місцеві бачили темні фігури, чули плач і стогін.

Популярні новини зараз

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Луцьку неподалік від Монастиря бригідок знайшли масове поховання жертв НКВС.