Скрєпно! Російського попа-сутенера кинули за ґрати

поділитись
Невже вирішив розбагатіти?

Білоруський суд Залізничного району міста Вітебськ засудив російського священика Миколу Кірєєва до п'яти років і шести місяців позбавлення волі.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

39-річного попа звинуватили в сутенерстві. За версією слідства, чоловік хотів перевезти через кордон в Росію 20-річну та 30-річну жінок, щоб ті займалися проституцією. Варто відзначити, що представниці слабкої статі листувалися з Кірєєвим і погодилися бути "жрицями кохання" за гроші.

Але копи Вітебська спрацювали, як годинник. Російського попа схопили на автовокзалі в той момент, коли той разом зі своїми "підлеглими" намагався відправитися в Санкт-Петербург. Як не дивно, в суді він усіляко заперечував свою провину. За словами Кірєєва, він не збирався нікуди вивозити дівчат.

Як з'ясувалося, заповзятливий священик схиляв під час листування до аналогічних дій і інших жінок. Однак це було ще взимку. 25-річна та 29-річна представниці слабкої статі тоді також погодилися. Однак, їх транспортував не сам Кірєєв, а його подільниця з Таджикистану. Її посадили на п'ять років.

Як повідомляв портал "Знай.uа", московські попи в Українській православній церкві деруть втридорога з місцевих парафіян. Мабуть, вирішили розбагатіти, адже звичайні свічки в божественному місці коштують дорожче, ніж звичайний хліб.

Автор матеріалу: 
Рагуткина Мария
Теги: 
Білорусь, священик, поп, Росія, проституція, сутенер
Перетворити ворогів Володимира на овець
0
0
23:23 17.02.2018
Сюди постійно приїжджають сезонні робітники
0
0
19:49 17.02.2018
На думку командира ПВК "Вагнер", в Сирії від удару США загинуло 14 найманців
0
0
19:26 17.02.2018
Будівля повністю охоплена вогнем
0
0
17:53 17.02.2018