Росію висміяли за нову пропагандистську акцію "Дістань свій червоний галстук!", яка пройшла по всій країні 19 травня.

Про це написав політолог Тарас Березовець на своїй сторінці у Twitter.

Зокрема, він відзначив, що російська "духовність" б'є всі можливі та неможливі рекорди, адже постійно повертає Росію до далеких часів.

"Росія. Рік 2018 й. А таке враження, як максимум 1978 й. По всій Росії акція" Дістань свій червоний галстук! ". Дивіться на ваших екранах як 60-річні Валі Котики і Володі Дубініни несуть гвоздики в мавзолей. До речі, Путіна можна теж забальзамувати і помістити по сусідству", - написав у Twitter політтехнолог Тарас Березовець.

"Як чудово в Ізраїлі", - написав один з читачів в коментарях до твіту Березовця.

Варто відзначити, що раніше у Львові під час акції проти носіння натурального хутра працівниця одного із магазинів, де відбувався пікет, пригрозила активістам Путіним.

Про це повідомляють активісти у соцмережах.

"Спочатку жінка вийшла з магазину і вимагала щоб я "йшла геть від магазину". Коли ж я відповіла, що стою на тротуарі в громадську місці, а не на її території, вона спробувала порвати мій плакат. Я їй цього не дозволила і продовжила пікетування. За деякий час вийшла вже інша жінка, з якою в мене і інших пікетувальників почалась словесна перепалка, в ході якої від продавчині прозвучало наступне, цитую "выучите сначала язык" і "Путина на вас нету", – розповіла активістка Анастасія Вінславська.

На цьому конфлікт не закінчився. Працівники магазину вийшли і спробували вилити на активісту воду.

Відтак уже у понеділок, 22 січня о 10 ранку, активісти готують ще одну акцію протесту біля стін цього магазину – "Геть вату в хутрі".

Крім того варто відзначити, що у російській Тулі для ремонту доріг використали могильні плити солдатів, загиблих у Другій світовій війні.

У російських ЗМІ також оприлюднили цю інформацію. Зокрема, ремонтники розбили могили радянських льотчиків.

Користувачів соціальних мереж шокували подібні факти.

"Пекло", "Скрепненько і духовно!", "Відразу став зрозумілий сенс слова "тулить", "Добре, що діди воювали, є чим тепер дороги ремонтувати", - пишуть обурені користувачі в соціальних мережах.

Підміна духовних скрєп: що насправді пропагує Росія

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Каста висміяла російські "Скрєпи" в новому кліпі.