Пристрасті навколо росіянки Наталії Бородіної, яка загинула у Домінікані, висунувшись з вікна автомобіля та отримавши відкритий перелом черепа, не затихають уже кілька днів.

Тепер ЗМІ пишуть про те, що мати й сестра покійної не можуть привезти її тіло для поховання додому, бо банально не мають на це грошей.

Матері необачної росіянки 80 років, а сестра Наталії, Юлія, сама виховує свого сина та племінника, дитину загиблої, тож про зайві кошти мова взагалі не йде.

За словами подруги Юлії, її сестра постійно жила в Каннах і звідти регулярно висилала гроші на утримання свого сина. Де саме вона працювала, родичам не говорила.

Популярні новини зараз
Після успішного контрнаступу на Зміїний, секретар РНБО Данілов натякнув про наступний "жест доброї волі": "Де там наш..." Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", на момент трагедії за кермом автомобіля знаходилася українка.

СохранитьСохранить