На літаку президента Польщі, який розбився у квітні 2010 року біля Смоленська, виявили ознаки вибуху.

Про це заявила Підкомісія у справі нового розслідування авіакатастрофи, передає "Польське радіо".

Комісія стверджує, що руйнування лівого крила президентського літака мають ознаки вибуху, а розпадання крила почалося ще перед зіткненням з березою.

Підкомісія виступила із заявою з цього питання. У ній написано, що "під час найновішого пленарного засідання Підкомісії під керівництвом доктора Казімєжа Новачика 25 липня 2016 року погоджено позицію у справі часу та попередніх причин розпадання лівого крила Ту-154М".

Наголошено, що "руйнування лівого крила Ту-154М не почалося внаслідок зіткнення з березою. Розпадання крила почалося до зіткнення з березою", а крім того "численні руйнування лівого крила Ту-154М мають ознаки вибуху".

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищать пенсії: у кого поважчають гаманці Гороскоп на літо-2025 для всіх знаків Зодіаку: Рибам не реагувати на колишніх, а Водоліям можна втекти ТЦК зробить безхатьком: ухилянтам загрожує конфіскація майна – що відберуть Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", раніше Маріоль Карвета, вдова покійного командувача польського військового флоту, адмірала Анджея Карвета, який загинув 10 квітня 2010 року під час авіактастрофи президентського літака в Смоленську, повідомила шокуючі подробиці ексгумації тіла її чоловіка.

СохранитьСохранить