Жителі адміністративного району Бачок (Малайзія) почали часто скаржитися на присутність снігової людини в їх селах після частих землетрусів.

Про це повідомляє "Планета новини".

Очевидці описують істоту, як двометрове кошлате Єті з телепатичними здібностями. Нещодавно, 76-річний Захарія Давид бачив мавпоподібну снігову людину на дереві. За його словами, істота кликала його, називаючи по імені.

Чоловік не розгубився і почав вголос читати Коран. Він зазначив, що вона злякалась рядків зі священної книги і побігла до лісу. За словами Давида, раніше він не зустрічався з подібними істотами, хоча чув багато історій про них.

Місцеві жителі вважають, що до сніговій людині ні в якому разі не можна підходити на близьку відстань, тому що після контакту починається незвичайна лихоманка. Люди налякані постійними зустрічами з Єті, через що не ходять на самоті до лісу і не залишають свої будинки вечорами.

Популярні новини зараз
Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно Данило Гетманцев хоче підвищити податок для українців: "Вже зафіксували" Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Як раніше повідомляв "Знай.uа", у квітні вчені виявили на півночі Канади занедбане лігво снігової людини. Приналежність барлоги вони визначили за величезними слідами. Всередині було багато шкур і туш.