Тиснява в чергах, схоже, стає національною забавою росіян. Черговий такий випадок стався в місті Новосибірськ, де люди намагалися отримати порцію безкоштовного морозива.

Відео з заходу опублікували в Youtube. Його відвідало близько тисячі людей. Вони заполонили весь простір перед головною сценою.

"Морозиво людям роздавали двічі. При цьому кидали це морозиво, як собакам, а люди лізли - і дорослі, і малі. Була сильна тиснява біля сцени, всі лізли туди, щоб отримати морозиво", - поділився враженнями очевидець.

Дорослі, за його словами, не надто хотіли ділитися десертом з дітьми. На щастя під час тисняви ніхто не постраждав. Батьки намагалися якнайшвидше повести дітей з натовпу.

Популярні новини зараз

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Очевидець розповів, що після слів провідних даний стадо людей понеслося до сцени, в стороні залишилося лише кілька людей. З натовпу, за його словами, дивом вивели дитини, яку ледь не розчавили.

У мережі висміяли поведінку росіян. У коментарях пишуть, що народ готовий битися в тисняві за все, що дадуть безкоштовно. Навіть якщо це буде бруд.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, на переповненому стадіоні Гондурасу виникла тиснява під час матчу. В результаті загинули кілька людей.