Загрозу для інформаційної безпеки світу, в першу чергу – Америки, складають тільки дві країни: Росія та Китай.

Саме їх в коментарі Bloomberg охрестив "ревізіоністськими силами" радник президента США з питань національної безпеки Герберт Макмастер.

"Геополітика повернулася з помстою після періоду відпочинку від історії, який називають періодом після Холодної війни. Вони підривають міжнародний порядок і стабільність", - впевнений він.

На думку Макмастера, верховенство закону та суверенні права суддів ні для російської, ні для китайської сторони нічого не значать: уряди держав готові піти на все, аби розв'язати так звану "війну нового покоління". Для цього вже традиційно використовують методи диверсій, дезінформації, пропаганди і кібератак.

Популярні новини зараз

Україна готується купувати хліб за кордоном: ще не вирощений урожай пшениці вже продали

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Показати ще

Вони спрямовані на розділ західного суспільства і виникнення розбрату між людьми, адже у планах Кремля штучна криза довіри займає головне місце.

Радник Трампа додав: це прямо пов'язано із втручанням РФ у вибори США, яке зараз розслідує американський Департамент юстиції на чолі з Робертом Мюллером.

"Росія вперше з часів Другої світової війни силою змінила межі в Європі, розв'язавши війну проти України і Грузії", - підсумував Макмастер.

Дивіться: знайдені докази втручання Росії у вибори президента США

Як повідомляв портал "Знай.ua", американські сенатори показали, на що здатні "тролі" Кремля.