Російський блогер і фінансист Слава Рабинович вважає, що США триматимуть президента Росії Володимира Путіна у статусі "прокаженого" до кінця терміна його правління.

В інтерв'ю newsader він пояснив, що причиною того, що голова Кремля став вигнанцем, стало його втручання у президентські вибори у США. Вашингтон не пробачив Путіну таких дій.

"Саме втручання у вибори стало для Вашингтона тією межею, після якої Путін став нерукопожатим в Америці. Це накладає на нього і Російську Федерацію абсолютно незворотний статус міжнародного вигнанця, оскільки кремлівське керівництво дозволило собі атакувати і, можливо, пошкодити один з головних інститутів американської демократії - інститут вільних, чесних, справедливих, демократичних виборів", - заявив Рабинович.

Експерт зазначив, що на американські вибори не робив замах ніхто з часів радянського диктатора Йосипа Сталіна.

"І це Путіну не пробачать: поки він залишається в Кремлі, Росія залишатиметься для Сполучених Штатів за рамками здатності домовлятися", - сказав фінансист.

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Він додав, що президент США Дональд Трамп при всьому бажанні не зможе налагодити відносини із Росією.

Трамп і Путін особисто зустрілись на саміті "Великої двадцятки" у Гамбурзі

Як повідомляв портал "Знай.ua", під час телефонної розмови з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом глава РФ Володимир Путін обговорив ситуацію в Сирії, де зараз на фінішній прямій – війна з террористами "Ісламської держави".