Нездатність Москви вдовольняти апетити місцевих еліт на Кавказі, що з часом тільки зростають, може спровокувати розпад Російської Федерації.

Таку думку в ефірі ObozTV висловив командир "Грузинського національного легіону" Мамука Мамулашвілі, котрий боронить Україну в зоні АТО.

Для таких припущень у нього є чимало підстав. Зокрема високий рівень радикально налаштованих людей у Дагестані, а також в окупованих Абхазії та Цхінвалі. Вже незабаром Кремлю дадуть зрозуміти, що прагнуть відокремитися, і з часом ці сигнали тільки посилюватимуться. Якщо ці регіони не отримуватимуть достатньо грошей, вони покажуть справжнє ставлення до Путіна.

"Проти Росії діють санкції, які дуже серйозно б'ють по економіці. Сьогодні ми бачимо, як такі "лідери" як Кадиров, уже страждають від відсутності коштів. Я думаю, Кадиров був першим, хто відкрито сказав, що він не зовсім згоден з позицією Росії. Це був сигнал, що йому потрібні фінанси", - зазначив боєць АТО.

Дивіться: ​Мамука Мамулашвілі про розпад Росії​

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Мамулашвілі прогнозує, що незабаром почуються й голоси лідерів інших суб'єктів федерації, котрі відверто демонструватимуть невдоволеність політикою Кремля.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Кадиров розкритикував роботу пропагандистських ЗМІ.