Американський президент Дональд Трамп вирішив не бути занадто категоричним з главою РФ і піти на деякі поступки перед самітом G-20, який повинен відбутися 7-8 липня 2017 року.

Як повідомляє видання The Guardian, посилаючись двох екс-чиновників США, про це президент розповів днями своїм радникам. Зокрема, мова йде про повернення двох дипломатичних житлових комплексів в користування Росії (адміністрація Барака Обами закрила їх в якості обмежувальних заходів за втручання РФ у президентські вибори). Можливо, це тільки одна з "приємностей", яку отримає Володимир Путін, проте ще невідомо, що у нього попросять натомість.

Видання відзначає, що Рада нацбезпеки США спільно з Держдепартаментом виступили категорично проти будь-яких односторонніх поступок Росії, якщо мова йде лише про ефемерне поліпшення відносин між країнами.Окрім цього, в адміністрації знайшлися й ті, хто висловив невдоволення планованою формальною зустріччю на саміті: чиновники вважають, що розмова повинна бути короткою і неформальною, оскільки розслідування таємних зв'язків окремих високопоставлених американців з Росією ще не закінчилося.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Дональд Трамп зібрався зробити важливу заяву стосовно України.