Потужний тайфун обрушився на південну частину Китаю в провінції Гуандун і Гонконг. Через стихію довелося скасувати частину авіарейсів, також закриті школи і держустанови.

Про це повідомляє South China Morning Post. Гонконгська метеорологічна служба випустила попередження 10-го рівня в зв'язку зі стихійним лихом. Це найвищий ступінь загрози.

Експерти прогнозують, що через тайфун рівень води в річках може піднятися на п'ять метрів. В епіцентрі природної стихії швидкість вітру досягає 155 км / ч.

"Я був на своєму балконі, коли дерево буквально пролетіло повз мого будинку", - сказав очевидець Дейв Коулсон.

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

Вулиці Гонконгу завалені деревами, а частина з них повністю пішла під воду. Багато громадських установ, компаній та навчальні заклади довелося закрити. У місцевому аеропорту скасували майже 400 авіарейсів. Повністю перекрито транспортне сполучення з прилеглими островами.

Тайфун навіть став причиною припинення торгів на Гонконгській фондовій біржі. У Гонконзі відкрили 27 тимчасових притулків для евакуйованих з будинків місцевих жителів. Під час негоди постраждали двоє чоловіків.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, японськими містами пронісся потужний тайфун, швидкість вітру досягала 40 м / с.

СохранитьСохранить