12-річній дівчинці яка стала жертвою зґвалтування, відмовили в компенсації, аргументувавши це тим, що вона добровільно пішла разом зі злочинцем.

Як з'ясував суд, 21-річний чоловік дав дитині алкоголь і завів її до лісу. Пізніше він визнав себе винним у статевих зносинах з дитиною, повідомляє Metro.

У Великій Британії не вперше відмовляють неповнолітнім жертвам згвалтувань у виплатах, оскільки вони нібито добровільно пішли на це. За словами видання, відомо як мінімум про 700 дітей, що не отримали компенсацій. Так, наприклад, 14-річна дівчинка, яку згвалтувала банда літніх чоловіків, за даними суду, не була насправді жертвою. В той же час, кожен із злочинців отримав до 30 років ув'язнення.

Благодійні організації вимагають переглянути роботу адміністрації з виплати компенсацій жертвам кримінальних злочинів, оскільки вона суперечить закону про вік сексуальної згоди.

"Це безглуздо, безглуздо і аморально - стверджувати, що дитина дала згоду на сексуальне насильство, а потім використовувати це як привід, щоб не виплачувати компенсаціі. Будь-яка дитина, яка піддалася сексуальному насильству, - жертва", - говорить виконавчий директор Victim Support Марк Касл

Згідно зі статистикою, у Великій Британії сексуальному насильству піддається третина дівчаток і 16% хлопчиків у віці від 13 до 18 років, повідомляє видання.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Великій Британії 101-річний педофіл зумів уникнути тюремного ув'язнення за наругу над малолітньою школяркою.