У передмісті Якутська, що в Росії, 7 січня спалахнула велика пожежа на території колонії.

Як пишуть російські ЗМІ, вогонь спалахнув в приміщенні для зберігання особистих речей засуджених в двоповерховому гуртожитку. Через події були евакуйовані 124 людини.

Місцеві пожежні повідомляють, що площа пожежі склала 480 квадратних метрів. Сильно сгоріла покрівля, другий поверх і частково перший поверх будівлі.

Після роботи пожежних приміщення не придатні для проживання. Тому всім укладених перевели в інші будівлі. В результаті пожежі ніхто не постраждав.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Пожежа в Якутії

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в селі Копище Олевського району Житомирської області в пожежі загинули діти - півторарічний хлопчик і тримісячна дівчинка. Варто відзначити, що в той вечір господар будинку знаходився на роботі, а його дружина займалася господарством, за, що їй довелося кинути без нагляду маленьких дітей. Тримісячна дочка в цей час спала, а півторарічний хлопчик грав.