В Індії наречена відмовилася виходити заміж за жениха після того, як він зняв головний убір для обряду. Наречений не розгубився і знайшов собі іншу в день весілля. Курйозний випадок стався в штаті Біхар.

Невропатолог Раві Кумар повинен був одружитися на дівчині з села Сугаулі в Західному Чампаране. Наречений з родиною прибули в будинок нареченої для святкової церемонії. Все йшло добре до того моменту, як наречений зняв тюрбан для проведення головного обряду.

Коли наречена побачила його лису голову, вона навідріз відмовилася виходити за нього. Рідні Кумара і самої нареченої намагалися її заспокоїти, умовити. Проте дівчина залишилася непохитною і не погодилася в вступати в шлюб з лисим чоловіком.

Щоб не повертатися додому з "порожніми руками" рідні нареченого знайшли йому нову наречену в той же день. В результаті весілля все-таки відбулася, щоправда з іншого нареченою. Другу претендентку на нареченого не налякала його лисина.

Популярні новини зараз
Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" розповідав про самі дивні і жахливі сексуальні традиції народів світу.