Силовики напружилися: чеченська мафія різко активізувалася

поділитись
Правоохоронці пильно стежать за 250 вихідцями з Кавказу і Чечні

У Німеччині набирають силу чеченські кримінальні угруповання: на сьогоднішній день силовики пильно стежать за діяльністю 250 вихідців із Чечні і Кавказу, які за останній час наростили потужність в кримінальному світі. Зокрема, це стосується обігу наркотиків.

Як повідомляє видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, глава Федерального відділу по боротьбі з організованою злочинністю Міхаель Нагель заявив: "Якщо раніше кримінальні елементи з Чечні в основному виконували доручення представників інших злочинних угруповань, то сьогодні вони все більше йдуть від ролі виконавців і агресивно впроваджуються в різні сфери кримінального бізнесу"."Так, представники чеченських угруповань в Берліні в значній мірі захопили контроль в такій сфері, як торгівля наркотиками. В цілому правоохоронні органи спостерігають за 200-250 вихідцями з Чечні і з Північного Кавказу", - йдеться в статті видання.

Правохоронці вважають, що активізація чеченських угруповань пов'язана ще і з тим, що банди стали робити все більшу ставку на нарощування агресії. "Якщо вони одного разу вступили в конкурентну боротьбу, вони більше не відступлять - а навпаки, демонструватимуть зростаючу готовність йти на конфлікт", - говорить Нагель.Побоювання силовиків пов'язані також з тим, що "чеченці все активніше інвестують доходи від кримінального бізнесу в легальні компанії. Це стосується в першу чергу фірм, задіяних в такому сегменті, як безпека і надання охоронних послуг". "Німецькі правоохоронці відзначають особисті контакти і тісні фінансові зв'язки між чеченськими угрупованнями в Німеччині і президентом Чечні Рамзаном Кадировим", - пише автор статті. "Небезпеки, що виходять від північнокавказьких і чеченських злочинних угруповань, не можна недооцінювати", - підсумував Нагель.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в мережі назвали країни, в який найвищий рівень злочинності.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Нагель, Німеччина, Кадиров, Чечня, угруповання
Єлизавета ІІ здивувала оригінальним подарунком
0
0
07:39 22.07.2018
Ігри дітей зі зброєю завершилися трагедією
0
0
04:41 22.07.2018
Пасмо волосся в руці жертви допомогло вирішити загадку серійного вбивці через 28 років
0
0
00:19 22.07.2018
Також він назвав хорошою новиною те, що "ваш улюблений президент нічого не зробив!"
0
0
00:08 22.07.2018
Герцогиня знову отримала зливу негативних коментарів у мережі
0
0
23:14 21.07.2018