В Орлі (Росія) 12-річна дівчина пережила таке жахіття, що, напевно, не забуде ніколи. Дві вихованки місцевого соціально-реабілітаційного центру для неповнолітніх спочатку жорстоко побили її, а потім щей змусили вибачатися, стоячи на колінах.

Сталося це ще ввечері 9 січня, втім моторошні кадри з'явилися у мережі тільки нещодавно. 15-річних Лізу, Настю і Машу нібито розлютило те, що Влада дещо про них розповіла виховательці: любительки познущатися над іншими, виявляється, були не проти зовсім не дитячих фотосесій.

Дивіться: в Орлі три дівчинки поставили четверту на коліна і побили

Всю заплакану Владу били із погрозами – мовляв, нехай вона тільки спробує ще раз "відкрити рота". Зараз прокуратура перевіряє центр, а малолітні "боксерки" вже виключені із закладу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський поліцейський ледь не задушив дитину.

Популярні новини зараз
"Як завжди...": українці з картами "Ощадбанку" отримали прострочки по комуналці, немає сил терпіти За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет 200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще