Депутати Держдуми РФ заявили, що нові санкції США проти Росії є ще одним деструктивним кроком. А він, у свою чергу, погіршує ситуацію в російсько-американських відносинах. Про це заявив голова комітету Держдуми з міжнародних відносин Леонід Слуцький.

Нові санкції США - ще один деструктивний крок, який погіршує ситуацію в російсько-американських відносинах. Очевидно, що робиться це націлено на власні геополітичні інтереси, недобросовісну конкуренцію та забезпечення переваги на світових ринках.

Заступник голови Держдуми Сергій Неверов назвав санкції щодо Росії з боку США безпрецедентним тиском.

"Росія впоралася з наслідками того безпрецедентного тиску, який на неї чинився, - завдяки сильному президенту. У Росії величезний потенціал. І поступово, ми бачимо це вже в бюджеті 2018 року, ми знову вийдемо на економічне зростання. І ніякі санкції нас не залякають", - заявив Неверов.

Нагадаємо, українські силовики оприлюднили запис телефонних переговорів між куратором приватної російської військової компанії "Вагнер"Дмитром Уткіним і генералом ЗС РФ Євгеном Никифоровим (позивний Тамбов).

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Крім того, російський опозиційний політик Леонід Гозман зазначив, що олігархам із оточення президента Росії, які опиняться у персональних санкціонних списках США, доведеться визнати, що їх "спокійна і конфортне життя накрилося".

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", сатирик влучно висміяв Путіна.