Литовський президент Даля Грібаускайте підписала закон, що передбачає введення економічних обмежень відносно іноземних громадян, що займаються корупцією і порушують права людини.

Як повідомляє офіційний сайт глави Литви, документ забороняє цим людям в'їжджати на територію країни, закон офіційно вступає в силу з 1 січня 2018 року.

Раніше закон ухвалив парламент Литви. В "списку Магнітського" значаться 44 прізвища російських чиновників, серед яких - голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін - заступник голови Слідчого комітету при МВС, який керував справою Магнітського, генерал-майор Олег Логунов.

Також в список потрапили судді, які прийняли рішення у справі Магнітського, - Олена Сташина, Олексій Криворучко, Світлана Ухналева, Сергій Підопригора, керівництво Московської податкової інспекції та інші.

При цьому перелік поповнюватиметься. У той же час закон дозволяє не називати імена осіб, яких він торкнеться. "Ті, хто зневажає загальноприйняті права і свободи людини, зобов'язані знати, що в демократичному світі вони небажані", - йдеться в прес-релізі до документа.

Популярні новини зараз
Поки гинуть українські діти, зрадниця Регіна Тодоренко радіє, що задовільняє росіян Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Литва стала п'ятою державою, яка прийняла власний варіант "закону Магнітського".

Санкції проти Росії з часом будуть тільки посилюватися


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Європа хоче пробачити Росії агресію.