Мексиканське місто Монтеррей сколихнула трагедія – померла молода мама Лучеро Ґарса. Дівчина стала жертвою пігулок для схуднення.

24-річна мексиканка минулого року народила дитину. Набрані за час вагітності кілограми вперто не хотіли танути, і Лучеро вирішила вдатися до більш радикальних методів, ніж звичайна дієта.

Пігулки для схуднення Avitia Cobrax дівчина придбала онлайн. Оскільки виробник зазначив, що це натуральний засіб для втрати ваги, Ґарса вирішила не консультуватися з лікарем.

Після місяця вживання "чудодійних" медикаментів у Лучеро почалися сильні мігрені. А потім вона впала в кому.

Коли дівчину доправили до лікарні, вона перестала дихати. Медики були шоковані – у мексиканки було гостре запалення мозку, яке викликали злощасні біодобавки.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Показати ще

Близько тижня молода матуся перебувала у відділенні інтенсивної терапії, та зусилля лікарів виявилися марними – цими вихідними Лучеро відключили від апарату життєзабезпечення. Безутішний чоловік Ґарса лишився один із однорічною донькою на руках.

Тепер на "чудо-пігулки" звернув увагу місцевий Департамент охорони здоров'я. Аналогічні препарати вже забороняли у Мексиці, але вони якимось чином знову просочилися на ринок.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", трагічно померла відома продюсерка.