Дискотеки, вечірки, посиденьки, вуличні розваги – все це складно зараз уявити без танців. Відпочинок під запальні ритми українці також полюбляють не менше від інших. Проте мало хто знає, що існують країни, де діяла реальна заборона на танці.

Про це повідомляє The Independent.

Минулого року законотворці Швеції вирішили нарешті припинити дію скандального документу, який більшість юристів називали просто химерним. Але там досі не дозволені так звані "спонтанні (брудні) танці".

Виявилося, що всім закладам на території держави потрібно отримувати окрему ліцензію на те, щоб їх відвідувачі мали право відірватися після кількох келихів. Такі дивні обмеження ухвалили ще у 1970 році, нібито задля "запобігання масовим порушенням".

Та невже шведи танцюють так, що забуваючись можуть зробити комусь зле? Відповіді на це питання власники ресторанів так і не отримали, тому якщо у них немає спеціального дозволу – доводиться сплатити чималий штраф.

Популярні новини зараз

Маленькому янголятку терміново потрібен укол за 70 мільйонів, мама благає про допомогу: "Марійка хоче жити"

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Самі вони нерідко жартують: над цим сміється увесь цивілізований світ, але нічого вдіяти не можуть:

"Добре, що цей закон ніяк не впливає на туристів, які приїздять у Швецію. Але звісно, це просто смішно та по-дурному, що власники барів змушені виплачувати штрафи за "нелегальні танці" у 2017 році. Невже у поліції немає більше чим зайнятися", – зізналася директор одного з місцевих кафе.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українська танцівниця зачарувала вишиванкою.