Так виглядає потойбіччя: актор, який пережив клінічну смерть, почав малювати

поділитись
Британський актор намалював те, що побачив під час клінічної смерті

Британський актор Шив Грівал, який тільки що закінчив підготовку до гри в постановці «Багато шуму з нічого» Шекспіра, пережив 7 хвилин загробного життя. 60-річному акторові стало погано під час походу в ресторан. Медики змогли реанімувати Грівала, але, за його словами, пережитий за ці хвилини досвід, змінив його життя.

"Я розумів, що мій мозок помирав, і благав про допомогу. Але в той же час я відчував, що свідомість відокремилася від мого тіла. Ніби я ширяв у вічності, але все ще міг відчувати емоції", — пояснив відчуття Гривал.

Пізніше його доставили в лікарню і ввели у штучну кому на місяць для проведення операції. Події не могли не позначитися на здоров'ї актора: у нього з'явилися симптоми епілепсії, дефекти мови і невеликі труднощі з мобільністю. Найімовірніше, до театральної кар'єри він вже не повернеться.

Тим не менш він почав малювати. Так він хоче розповісти людям про свій досвід і про те, як виглядають образи потойбічного світу. Деякі роботи ви мжете побачити у нашому матеріалі, а у Грівала зараз проходить виставка в Лондоні під назвою «Перезавантаження» (Reboot).

Нагадаємо, трирічна дівчинка намалювала привид. До 3-річної дівчинки часто навідується привид. Вона розповіла, що бачить дух своєї уявної мами. Американська актриса Наталі Моралес виклала у своєму Twitter-акаунті фотографію малюнка цього "привида". Історію маленької дівчинки Рубі актриса знайшла в одному з журналів. Наталі Моралес була настільки вражена, що вирішила поділитися розповіддю з користувачами.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що відчували і бачили люди, які повернулися з того світу. Автор книги "Життя після життя" Р. Моуді говорить наступне:

"Є велика різноманітність обставин, пов'язаних з близьким знайомством зі смертю, а також типів людей, що пережили це, між розповідями про події у цей момент є разюча схожість. Практично схожість між різними повідомленнями настільки велика, що можна виділити кілька окремих елементів, які знову і знову зустрічаються серед великої кількості повідомлень, зібраних мною".

Також "Знай.uа" писав, що 3-річна художниця продає свої роботи за сотні доларів.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
потойбіччя, картини, малюнки, актор
Кейт заявила, що після розставання вона стала набагато сильнішою
0
0
23:19 20.08.2018
За словами пасажирів, водій проігнорував видиму небезпеку
0
0
23:04 20.08.2018
Стару Ниву в павутині продадуть з аукціону за ціною BMW 5 Series
0
0
21:33 20.08.2018
Так "ВКонтакте" і Instagram з'явилась детальна інструкція щодо використання туалетного паперу
0
0
20:51 20.08.2018