Обраниця принца Гаррі Меган Маркл виставила на продаж свої апартаменти у Канаді.

Про це повідомляє The Daily Mail.

На перший погляд може здатися, що будинок Маркл дуже простий та непримітний, проте всередині розмістились розкішні та світлі тони.

Темно-сірі стіни будинку в передмісті Торонто з трьома спальнями та скромним двориком за будинком продається за 800 тисяч фунтів стерлінгів. Варто відзначити, що сама Маркл не досить часто у ньому проживала адже здебільшого працювала у США. Крім того журналісти додають, що у цьому будинку інколи зупинявся принц Гаррі.

Популярні новини зараз
Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Блокують не банківські рахунки, а каналізацію: боржникам вигадали нову систему мотивації Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК
Показати ще

Принц Гаррі та Меган Маркл оголосили про заручини.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що всі жінки світу забажали мати ніс Меган Маркл.