Про непереможність фантазії і суворий норов в Росії знає весь світ. Таксист - професія творча і трудомістка. А таксист з російським громадянством - так взагалі гримуча суміш. У Хабаровську водій змусив вмитися зеленкою трьох пасажирів, у яких не виявилося грошей для оплати проїзду.

На YouTube з'явилося відповідне відео, на якому можемо спостерігати, як чоловік відкриває чергову пляшечку з зеленкою і наливає його дівчині, яка вже підставила руки. "Нормально натирай, не лінуйся. Вушка теж потри, щоб видно вас було", - наставляє водій. Поруч стоїть ще одна дівчина, яка вже пройшла ритуал ганьби, і хлопець. Хоч обличчя його не видно, швидше за все він теж уже "посвячений", оскільки руки пофарбовані в зелений.

Чоловік, який знімав цей процес, зазначає, що компанії "взагалі у Вяземськ треба". Швидше за все мова йде про місто Вяземський, яке знаходиться в 130 кілометрах від Хабаровська.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як таксист зайнявся з дівчиною сексом, не висадивши попереднього пасажира.

Популярні новини зараз

У грудні українцям піднімуть пенсії, старенькі затамували подих: кому перепаде надбавка

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще