Як стало відомо, в Росії вже два дні поспіль фіксується підвищення вартості долара і євро до російського рубля. Причиною став анонс нових "драконівських" санкцій США. Користувачі мережі активно обговорюють ситуацію.

Obozrevatel зібрав кілька найкумедніших коментарів з приводу даної ситуації.

"Рубль, акції і держоблігації РФ сьогодні прискорили обвал: даєш хороводи замість економіки !!!", - сказано в акаунті "МЗС Роіссі". До запису прикріпили фото офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової, яка танцює на якомусь святі.

Крім того, над постом зібралося багато жартів. Зокрема, користувачі іронізують над спокоєм російських чиновників, з огляду на ситуацію.

"Шантропе здається, що вони вибилися в люди", "Танцюй, Машка, танцюй", "Без кокошника не вірю! Станіславський", "Ну хто ще на таке здатний?", "А так, Борис Миколайович (Єльцин. - Ред. ) теж любив танцювати, а при ньому рубль з 6 до 21 за долар рухнул.Так що Марія ще легко танцює! " - написали користувачі.

Деякі іронічно підмітили, що росіяни "тільки з колін встали, а тут знову в г * вно". Висміяли користувачі також пісні російської естради і навіть головні тези російської і радянської пропаганди.

"Коль пішла така п'янка, ріж останній огірок", "пліток постоли американському імперіалізму і будемо носити самі!", "Танцюй Росія і плач Європа ... У нас насувається повна ... опа-па !!", "Ой не буду сумувати - буду танцювати! " - написали в коментарях.

Нагадаємо, НБУ визначив офіційний курс валют на вівторок. Таким чином, долар і євро знову подорожчали. Детальніше - читайте в нашому матеріалі.

Як повідомляв Знай.ua, незважаючи, що Росія відкрила міст до Кримського півострова, напливу туристів тут і досі не спостерігають. Більш того, місцеві жителі скаржаться на збитки та брак заробітку на колись такому популярному курорті.

Також Знай.ua писав про те, що американські сенатори всерйоз взялися за зв'язки президента США Дональда Трампа з Росією. На початку серпня група республіканців на чолі з Ліндсі Гремом подала в Сенат "пекельний" законопроект, що передбачає санкції проти РФ. Що придумали американці і чи виживе економіка Росії? Про це пише Обозреватель.