Льодовик в Альпах, який почав танути, відкрив страшну таємницю. В горах знайшли пару альпіністів зі Швейцарії, яка зникла 75 років тому.

Про це повідомляє AFP.

В масиві Діаблеретс у швейцарських горах знайшли два тіла, які лежали одне біля одного. Поруч виявили рюкзаки, в яких були пляшки, книги та годинники.

Наразі проводять аналіз ДНК, щоб встановити, кому належать тіла. Проте онука загиблої пари упевнено заявила, що це її родичі, які зникли 15 серпня 1942 року.



В альпіністів у той час залишилися сиротами семеро дітей (5 синів та 2 доньки).

Популярні новини зараз
Прокидатимемось від реву: ворог атакує новою небезпечною зброєю Поки все місто в скорботі: у київському гей-клубі пройшло паті в День жалоби за жертвами атаки рф Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома Примусова мобілізація 18-річних: доброволець пояснив, чому треба знизити призовний вік
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", троє альпіністів зірвалися зі рятувального гелікоптера, який прибув на їхні заклики про допомогу. Двоє із них загинули.