У Сполучених Штатах оприлюднили 2891 документ про одне з найгучніших злочинів в історії країни - вбивство 35-го президента Джона Кеннеді.

Джон Кеннеді


Як повідомляють місцеві ЗМІ, ще декілька тисяч документів опублікують до кінця квітня наступного року. Зараз з ними можна ознайомитися на сайті Національних архівів. Зокрема, один з документів дуже цікавого змісту: в ньому йдеться про те, що за три тижні до вбивства невідомий чоловік в барі Нового Орлеана поставив 100 доларів (на той час велика сума) на смерть президента. З такою заявою виступив Роберт Роулс, який нібито чув розмову двох робочих, один з яких яро переконував: Кеннеді скоро ліквідують.



Глава Білого дому Дональд Трамп заявив, що частина даних перед публікацією слід редагувати з міркувань безпеки.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 22 лютого: випробування Близнюків, злий жарт Левів і труднощі Стрільців Запис у трудовій книжці не гарантує стажу: українці залишаються без пенсій після довгих років роботи Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Показати ще

Дональд Трамп розсекретить вбивство Кеннеді


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в будівлі Конгресу американського президента закидали російськими прапорами. У мережі опублікували декілька відеороликів.