На похоронах сина сенатора Мохаммад Алам Ізадьяра в Кабулі прогриміли три вибухи.

Як пише Aljazeera, посилаючись на повідомлення місцевого Міністерства охорони здоров'я, загинули, щонайменше, 20, поранено - 35 осіб.

Нагадаємо, син сенатора загинув під час демонстрації. Активісти виступили проти влади, тому що вона не може забезпечити безпеку в країні. Спочатку поліція намагалася розігнати протестувальників водометами і сльозогінним газом. Коли не вийшло, силовики відкрили вогонь по активістах. В результаті загинули кілька людей. У їх числі син політика.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у відповідь на теракт в Кабулі 31 травня, в результаті якого загинули 90 людей, влада Афганістану прийняла рішення стратити одинадцять ув'язнених з радикального руху "Талібан" і терористичної угруповання "Мережа Хаккані".

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Банки встановили ліміти на зняття грошей Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще