Американський президент Дональд Трамп виділить Україні фінансову допомогу у розмірі 250 млн доларів.

Цю інформацію повідомляє прес-служба Білого дому.

Так, у повідомленні йдеться про те, що лідер США Дональд Трамп підписав закон, який передбачає витрати на національну оборону в розмірі 716 млрд доларів.

"Закон допоможе сформувати більш смертоносні і стійкі сили, збільшує розмір сухопутних військ, ВМС, ВПС і корпус морської піхоти на 15 600 осіб", - підкреслили у прес-службі.

Крім того, закон передбачає виділення Україні допомоги у розмірі 250 млн доларів у сфері безпеки, а також у два рази більше Ізраїлю на розробку систем протиракетної оборони.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп впевнений, що Міністерство юстиції спільно із ФБР свого часу розробили програму, аби "не допустити його перемогу на президентських виборах". Таким чином він підтримав нещодавно озвучену версію конгресмена-республіканця Даррела Ісси.

"Схоже, Міністерство юстиції та ФБР створили програму, щоб не дати мені стати президентом. Якби це сталося з іншого боку, то всі причетні опинилися б у в'язниці", - написав американський лідер в Twitter.

Президент США також зазначив, що не дивлячись попри всі "протиправні дії", які були в штабі Хілларі Клінтон або адміністрації Барака Обами, жодної спеціальної ради створено не було. У ФБР заявляли, що Трамп допустив втручання Росії у вибори за допомогою кібератак, однак відкинув можливість змови свого передвиборчого штабу з Москвою.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Американському Конгресу все частіше доводиться стикатися з питаннями міжнародної політики. Причин на це безліч - введення не завжди здорових законодавчих ініціатив, початок економічних воєн з Євросоюзом, Китаєм, Канадою і Мексикою і, особливо, загравання лідера США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним.

Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що колишня співробітниця Білого дому Омаросе Маніголт-Ньюман нещодавно спровокувала справжній скандал навколо своїх публікацій. Вона оприлюднила тексти бесід американських чиновників, в тому числі й президента США Дональда Трампа.